برای ورود به صفحه موارد مربوط به آموزش مجازی کلیک کنید…

با سلام

با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری کلاس های به صورت حضوری ، موسسه تصمیم به برگزاری کلاس ها به صورت غیر حضوری تا زمان برطرف شدن کامل بیماری گرفته است. لذا از دانشجویان گرامی خواهشمند است جهت اطلاع از نحوه برگزاری کاس ها و هماهنگی های لازم به کانال واتساپ موسسه از طریق لینک زیر بپیوندند.

آموزش مجازی از طریق نرم افزار ADOBE CONNECT انجام خواهد شد . این نرم افزار قابلیت نصب بر روی تبلت و موبایل و همچنین لپتاپ و کامپیوتر های خانگی را دارا می باشد.

نرم افزار ADOBE CONNECT را از لینکهای زیر دریافت کنید


آموزش ورود و کار با نرم افزار ADOBE CONNECT از طریق کامپیوتر و لپتاپ :

برای حضور در کلاس آنلاین و مشاهده با کیفیت محتوا بهتر است به یک اینترنت پرسرعت و مطمئن دسترسی داشته باشید. البته سرعت اینترنت ارتباط مستقیمی با شیوه ارایه مطلب دارد چراکه اگر مدرس بخواهید مانیتور خود را به اشتراک بگذارد یا به شکل تصویری دانشجویان در کلاس قصد ارتباط برقرار کردن داشته باشند طبیعتا سرعت بالاتری مورد نیاز است.

چهار کلاس (لینک) برای ورود دانشجویان به نرم افزار وجود دارد که در زیر لیست شده اند .

    لینک شماره ۱  :     http://vc10.semnan.ac.ir/fazilt01       

پسورد : fazilt2020

 

    لینک شماره ۲  :     http://vc10.semnan.ac.ir/fazilat02       

پسورد : fazilt2020

 

    لینک شماره ۳  :     http://vc10.semnan.ac.ir/fazilat03       

پسورد : fazilt2020

 

    لینک شماره ۴  :     http://vc10.semnan.ac.ir/fazilat04       

پسورد : fazilt2020

 

دانشجو ابتدا می بایست از زمان کلاس و لینک کلاس مربوطه آگاهی داشته باشد . برای مثال در کانال موسسه درج می شود : کلاس استاد (۱) ساعت ۱۳:۰۰ از لینک شماره (۲) به این معنی است که دانشجو می بایست ساعت ۱۳:۰۰ وارد نرم افزار ADOBE CONNECT شده و از لینک شماره (۲) وارد کلاس شود.

ورود به نرم افزار و استفاده از لینک کلاس مربوطه :

بعد از نصب ADOBE CONNECT ، نرم افزار را باز کنید که صفحه ای به صورت زیر مشاهده خواهید کرد که در قسمت نشان داده شده باید یکی از لینک های کلاس درسی خود را که از آموزش و کانال واتساپ موسسه دریافت کرده اید کپی کرده و در قیمت نشان داده شده PASTE کنید.

برای مثال برای ورود به لینک شماره ۱ ، مطابق عکس عمل کنید

 

بعد دکمه CONTINUE را بزنید و با مشاهده تصویر زیر :

 

ورود دانشجو :

در این اینجا از قسمت GUEST با زدن نام خود در قسمت NAME و وارد کردن پسورد لینک کلاس که در کانال واتساپ وجود دارد و در بالا هم به آن اشاره شد در قسمت ROOM PASSCODE و زدن دکمه ENTER ROOM وارد کلاس شوند

برای دانلود راهنمای PDF و فیلم مربوط به استفاده از فضای داخلی نرم افزار ADOBECONNECT مخصوص دانشجویان از لینک های زیر استفاده کنید:

 

ورود استاد :

در این اینجا از قسمت REGISTERED  USER با زدن نام کاربری شماره کلاس و لینک مربوطه در قسمت USERNAME و وارد و وارد کردن پسورد مربوط به لینک در قسمت PASSWORD و همچنین وارد کردن کد لینک کلاس که در کانال واتساپ وجود دارد و در بالا هم به آن اشاره شد در قسمت ROOM PASSCODE و زدن دکمه ENTER ROOM وارد کلاس شوند

برای دانلود راهنمای PDF و فیلم مربوط به استفاده از فضای داخلی نرم افزار ADOBECONNECT مخصوص اساتید از لینک های زیر استفاده کنید:

دیدگاهتان را بنویسید